TRX-SN Hidrolik Kneader Logolu

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

TRX-SN HİDROLİK KNEADER ( MİKSER ) TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kauçuk Kneader 'lar Kauçuk sektöründe kullanımı , kurulumu , taşıması ve uygun fiyatı neticesinde yaygın olarak kullanılan makinalardandır.

Bu makinalar kauçuk sektörü başta olmak üzere , Plastik ve EVA sektöründe de talep gören bir makinadır. Her farklı sektör için farklı rotorlar kullanılmaktadır.

Kneader mikser ( karıştırıcı ) Kauçuk , Plastik ve EVA sektöründe yapılan formüllerin homojen bir şekilde karışımını sağlamaktadır.

Sistem Hidrolik yada Pnömatik basınç etkisi ve rotorların dönmesi ile karışımın yapılmasını sağlar. Bu karışım yapılırken Hidrolik yada Pnömatik basınç Makine Üzerinde bulunan PLC tarafından gerekli güçte baskı verecek şekilde Trimex Firmasının İmalatını Yaptırdığı Kneader larda mevcuttur. Sistem PLC tarafından kontrol edildiği için Rotorlara Ram ve Yataklar Herhangi bir zarar görmez.

Trimex Kauçuk firmasının İmalatını yaptırdığı Kneader Makinalarında Öne ve Arkaya hareket edebilen PLC ekran Kullanarak Tek Operator tarafından rahat kullanımını geliştirmiş ve oluşabilecek kaza risklerini daha aza indirmiştir.

Ayrıca PLC ekranından Otomatik karıştırma zaman çizelgesi , Isı göstergeleri , Zaman sayacı standart donanımlar arasındadır. Yekpare saşe üzerine kurulu olduğundan taşıması çok rahattır.

Kullanılacak sektöre göre Isıtma yada Soğutma sistemli olarak dizayn edilir.

Daha detaylı teknik bilgiler için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.