TRX-S YATAY TİP SİLİKON PRESİ-1

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

TRX-S YATAY TİP SİLİKON PRESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Otomatik Silikon enjeksiyon Presi, kompakt bir yapıya sahip gelişmiş bir Silikon kauçuk sıcak pres kalıplama makinasıdır, Yüksek verimi sayesinde üretimi komple ürünlerin üretimi için uygundur.

Doğal Kauçuk , Sentetik kauçuk , yağa ve ısıya dayanıklı , geri dönüştürülmüş kauçuklar için de kullanılabilir.

Bu serinin özellikleri

  • Standart konfigürasyon, PLC kontrollü özel basınç ve akış kontrol sistemine sahiptir. Kaliteli bir otomasyona sahip olan ; PLC kontrol sistemi sayesinde Enerji tasarruflu müşteri gereksinimlerine göre tasarlanabilir..
  • Enjeksiyon hacmi ve kalıp açma ve kapama stroku, elektronik bir cetvel ile hassas bir şekilde ölçülür ve kontrol edilir ve kalıp açma ve kapama hızı, ayarlanabilir.
  • Enjeksiyon ve ön plastik vida ve namlu, nitrürleme işlemi, aşınmaya dayanıklı ve patentlidir. taşma önleyici enjeksiyon başlığı cihazıda patentli bir üründür.
  • Sıcak plaka Aluminyum gövde, PID bilgisayarlı kontrol sistemi ile kontrol edilir ve sıcak yağ ile ısıtılır. Enjeksiyon öncesi silindirin doğru ve eşit olması sağlanır.
  • Geniş ekran LCD ekran sayesinde kullanımı kolay bir ara yüz bulunmaktadır.
  • Güvenli çalışmayı sağlamak için iş güvenliğine uygun ışık perdesi ( kızılötesi) koruma bariyeri bulunmaktadır.
  • Kalıp kaydırma, ejeksiyon, mekanik destek ve nötron cihazları ile donatılmıştır.
  • Hidrolik sistem, yüksek basınçlı yağ pompası ve düşük gürültülü iç dişli pompa sayesinde, orantılı basınç valfi ile kontrol edilir, kararlı ve güvenilir hareket, düşük enerji tüketimi ve yağın çalışma sıcaklığının 55'℃. in altında olmasını sağlamak için bir yağ soğutucusu kullanılmıştır.
  • Japon Malı Mitsubishi PLC ve 5.7 inç dokunmatik ekran kullanılmaktadır.

1- Mekanik tasarım

Özel mekanik tasarımı sayesinde makine tabanı düzgün ve güzel bir görünüme sahiptir.

2- Besleme sistemi

Özel iki aşamalı besleme tasarımı sayesinde hammaddenin daha iyi yürüme etkisi elde etmesini sağlayan işlevine sahiptir.

3- Enjeksiyon hacmi kontrolü

Yüksek hassasiyetli Alman elektronik cetvel tasarımını kullanarak, enjeksiyon hacmini doğru bir şekilde kontrol edebilir ve hesaplayabilir.

4- Döner plaka tasarımı

Özel seat-in ve seat-out fonksiyonu sayesinde nozulları kolay kolay bozulmaz. Kolay temizlenir ve yüksek kalitededir.

5- Güvenli tasarım

Japon yapımı yüksek teknoloji kızılötesi elektrikli bariyer ile donatılmıştır ve güvenliği sağlamak için makinenin durumunu gösteren tam otomatik bir uyarı sistemi ve çoklu güvenlik koruma sistemine sahiptir.

6- Yağ devresi tasarımı

Tam ölçekli bir yağ devresi sistemi , sessiz çalışma , otomatik olarak doğru basınç oranını ayarlama işlevine sahiptir.