TRX-JLV DİK TİP KAUÇUK ENJEKSİYON

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

TRX-JLV DİK TİP KAUÇUK ENJEKSİYON TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1. Vulkanizasyon kalıntılarını önlemek için (FİFO, First-in First-out ) ilk giren ilk çıkar enjeksiyon sistemi yer almaktadır. Enjeksiyonu temizlemek ve ve farklı renkte ürün basmak kolaydır..

2. Her türlü kauçuk hammaddeye uygundur. Silikon ve FKM kauçuk içinde kullanılabilir. Kauçuk malzemenin sıcaklığı enjeksiyon sırasında nispeten yüksektir ve bu da kürlenme süresini kısaltır.

3. İlk kürlenmiş kauçuk, ilk olarak enjekte edilir ve enjekte edilen kauçuk, enjeksiyon kovanında uzun kalma süresi nedeniyle erken vulkanizasyondan kaçınmak için aynı zamanda enjeksiyon kovanında kalır.

4. Enjeksiyon kolonu, kauçuk değiştirme işlemini büyük ölçüde basitleştirerek enjeksiyon namlusundan çıkarılabilir.

5. Karşı basınç ölçüm sırasında tutarlıdır ve enjeksiyon doğruluğu yüksektir.

Ürün tanıtımı:

Mekanik tasarım: Makine tabanı, özel mekanik tasarıma sahiptir.

Besleme sistemi: Özel iki aşamalı besleme tasarımı sayesinde, hammaddenin daha iyi yürüme etkisi elde etmesini sağlayan işlevine sahiptir.

Enjeksiyon hacmi kontrolü: Yüksek hassasiyetli Alman Malı elektronik cetvel sayesinde, ekjeksiyon hacmini doğru bir şekilde kontrol etmek ve hesaplamak için tasarlanmıştır.

Soğuk yolluk teknolojisi: Desteklenen kalıplarda yer alan soğuk yolluk teknolojisi sayesinde su sirkulasyonu sağlayarak kalıp sıcaklık kontrolünü sağlar. Bu sayede ürünlerin erken vulkanizasyona girmesini önleyerek hammadde kaybını azaltır.

Kalıp içi vakum tasarımı: Kullanılan ithal vakum pompası ile, ürün kalitesini ve bitmiş ürünlerin verimini arttırmak için kalıpda vakumlama işlevi yapar.

Güvenilir tasarım: Japon yapımı yüksek teknoloji kızılötesi ve güvenilir elektrikli sesörler ile otomatik koruma sağlar.

Yağ devresi tasarımı: Tam ölçekli bir yağ devresi sistemi, Sessiz çalışma ,otomatik olarak doğru basınç oranını ayarlama işlevine sahiptir.