TRX-JLH YATAY TİP KAUÇUK ENJEKSİYON

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

TRX-JLH YATAY TİP KAUÇUK ENJEKSİYON TEKNİK ÖZELLİKLERİ

İlk giren ilk çıkar enjeksiyon yapısı ve ilk giren ilk çıkar tasarım konsepti ile güçlü kuvvetlidir

Optimize edilmiş enjeksiyon tasarımı ile, sızıntısı miktarını büyük ölçüde azaltır ve onarmak ve değiştirmek kolay ve hızlıdır.

Süper büyük kapasiteli besleme yapısı, otomatik dönebilen besleme namlusu, zamandan ve malzemeden tasarruf eder, farklı renklerin ve kauçuk malzemelerin farklı özelliklerinin hızlı bir şekilde değiştirilmesi için çok uygundur.

Tamamen kapalı bölme ve ızgara sayesinde , yüksek seviyede iş güvenliği sunar.

Mekanik tasarım: Makine tabanı özel mekanik tasarıma sahiptir, iyi bir düzlem doğruluğu, güzel görünüm ve yüksek kalitede dir.

Besleme sistemi: Özel iki aşamalı besleme tasarımı sayesinde, hammaddenin daha iyi yürüme etkisi elde etmesini sağlayan işlevine sahiptir.

Enjeksiyon hacmi kontrolü: Yüksek hassasiyetli Alman malı elektronik cetveli sayesinde, enjeksiyon hacmini doğru bir şekilde kontrol etmek ve hesaplamak için tasarlanmıştır.

Güvenilir tasarım: Japon yapımı yüksek teknolojili kızılötesi ışık kesici elektrikli göz ile donatılmıştır ve makine durumunu açıkça kavrayabilen ve gönül rahatlığı sağlayabilen tam otomatik bir uyarı sistemine ve çoklu güvenlik koruma cihazlarına sahiptir.

Yağ devresi tasarımı: Tam ölçekli bir yağ devresi sistemi, sesiz çalışma , otomatik olarak doğru basınç oranını ayarlama işlkevine sahiptir.