Bizi Takip Edin

ÜRÜNLER

Kneader Banner
-
TRX-SN HİDROLİK KNEADER ( MİKSER ) TRX-SN PNÖMATİK KNEADER (MİKSER)

Kauçuk Kneader’lerın, bazı kolaylıkları sebebiyle, kauçuk sektöründe, son yıllarda kullanımı oldukça artan makinelerdir. Uygun fiyat koşulları ve pratik kurulum taşıma özellikleriyle oldukça tercih edilen bir makine haline gelmiştir.

Bilindiği üzere, kauçuk formülasyon karışımında, homojenizasyona etki eden en belirleyici faktör, karışımı gerçekleştiren rotor’ların yapısıdır. Kauçuk sektörü için ayrı Plastik ve EVA sektörü için ayrı rotor’lar Kullanılmaktadır.

Motor gücü, aktarma dişlileri, redüktör grubu, devirme sistemi, ram baskı metodu, rotor devri, malzeme özellikleri gibi bir çok fonksiyonu da performansı artırmaya yönelik değişlikler yapılmıştır..

Trimex Kauçuk Kneader’larının besleme sistemi önden besleme yada arkadan besleme şeklinde müşterinin isteğine göre dizayn edilir,

Kauçuk Kneader , karışım sırasında ram baskısını da otomatik ayarlayabilmektedir. Karışım sırasında ortaya çıkan güç ile pnömatik yada Hidrolik valf arasında etkileşim sağlanıp, ram pistonuna sadece gerekli güçte baskı verecek sistem Trimex Firmasının ürettirdiği kauçuk Kneader’larda mevcuttur. Bu durumda, herhangi bir zorlanma sırasında rotorlar, ram veya yataklar kesinlikle zarar görmez.

Oldukça sessiz çalışan motor redüktör grubuna sahip olan Kauçuk Kneader, karışım haznesi ısıtma sistemi opsiyoneldir.

Makine soğutma sistemi oldukça verimlidir, ram içinde, her iki rotor içinde, hamur karışım haznesi içinde basınçlı su soğutma sistemi bulunmaktadır.

Daha detaylı teknik bilgiler için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

SANCAKTEPE MAH. KLAS SOKAK NO: 6 ( KINALI MEVKİ )
SİLİVRİ / İSTANBUL
Tel: +90 212 715 24 00 Faks: +90 212 715 24 01 info@trimex.com.tr

Copyright 2016 Trimex

online-katalog