Bizi Takip Edin

ÜRÜNLER

Kauçuk Hamur Makinası Banner
TRX-FX KAUÇUK HAMUR MAKİNASI TRX-KC KAUÇUK HAMUR MAKİNASI TRX-CW KAUÇUK HAMUR MAKİNASI

TRX-CS KAUÇUK HAMUR MAKİNASI TRX-K KAUÇUK HAMUR MAKİNASI TRX-FN KAUÇUK FRİKSİYON MAKİNASI

Kauçuk hamur makinelerinde güvenlik seviyesini en üst düzeyde tutarak imal ettiren Trimex Kauçuk, bütün kauçuk proses makinelerinde olduğu gibi bu konuda da Avrupa Üreticilerini yakından takip ederek çalışmalarına devam etmektedir.

Prosesi ve kullanımı oldukça kolaylaştırılan Kauçuk hamur makinelerimizde, diğerlerine göre farklı bir çok önemli opsiyon bulunmaktadır.

Ön ve arka çalışma alanında 4 adet acil stop butonunun yanında, yine makine ön ve arkasında ayak pedalı şeklinde diğer acil stop sistemleri de makine çalışma güvenliğini oldukça artırmaktadır. El ile müdahale edebilmenin haricinde ayak ile de acil durdurma opsiyonu özellikle Avrupa ülkelerinde istenmektedir. Bu acil stop’’ güvenlik sistemlerinden herhangi birisine basıldığında, makine silindirleri, hidrolik motor freni yardımıyla anında durup, aynı anda toplar geri dönmeye başlar.

Otomatik Silindir açma sistemi olan makinalarımızda ise Acil stop butonlarına basıldığında hidrolik motor freni yardımıyla anında durup, aynı anda silindir aralığı hızlıca geri açılmaya başlar, bu opsiyon otomatik silindir açma sistemi olan makinelerimizde mevcuttur.

Hamur makinelerimizin silindir soğutma sistemi ‘’DRILLED HOLE’’ denilen yöntem ile, silindirin içerisine açılmış delikten yüzeyine yakın noktalara basınçlı su döngüsü ile sağlanmaktadır, ve bu bütün hamur makinesi modellerimiz için standart bir opsiyondur.

Silindir malzemesi sertliği ve yüzey kaplaması oldukça kaliteli olup, yüzey işlemleri Çin’de konusunda uzman bir Fabrika tarafından yaptırılmaktadır.

Silindir yatakları rulman’lı olarak üretilmektedir ve bu opsiyon da bütün modellerimizde standarttır. Bunun yanında manuel yatak yağlama opsiyonu da bütün modellerimizde standarttır.

Silindirler üzerinde, hidrolik sistem ile hareket edebilen bariyerler opsiyonel dir. Bu opsiyon hamura yön verir ve daha az miktarda karışım yapabilme olanağı verir.

Silindir üzerinde pnömatik kesme bıçağı sistemi opsiyoneldir.

Karışım kalitesini oldukça etkileyen stock-blender opsiyonunun operasyonu oldukça kolaydır. Hamur hareketini sağlayan sistem, hızı ayarlanabilir ve hidroliktir. Çok uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Karışım sırasında hamur ısısını ve soğutma suyunun sıcaklığını direk ölçebilen ısı ölçer cihazı opsiyoneldir.

Bütün Kauçuk Hamur Makinalarında uyguladığımız şaft aktarmalı redüktör silindir bağlantısı standartdır.,

Daha detaylı teknik bilgi almak için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

SANCAKTEPE MAH. KLAS SOKAK NO: 6 ( KINALI MEVKİ )
SİLİVRİ / İSTANBUL
Tel: +90 212 715 24 00 Faks: +90 212 715 24 01 info@trimex.com.tr

Copyright 2016 Trimex

online-katalog